خانه » اخبار تکنولوژی » دلایل شکست “آژانسی” از دیدگاه تندتکی ها

دلایل شکست “آژانسی” از دیدگاه تندتکی ها

"آژانسی" از همین لحظه محکوم به شکست است اگر موارد زیر را در خود مرتفع نکند : ۱ - وارد سایت آژانسی بشوید :http://ajancy.cab حالا سعی کنید یک خودرو سفارش بدهید، یا حداقل بعد از انتخاب مبدا و مقصد محاسبه قیمت کنید . محاسبه نمیکند؟ بله این اولین مشکل است که کلا توی ذوق مخاطب میزند و قطعا همین جا باید فرار کند. ۲- به کانتنت های درون صفحه دقت کنید، کاملا فرمایشی و کلاسیک : مثلا عبارت "مزیت های آژانسی" کاملا کلمه ی تفلون شده و کاربر فرار دهنده ی به تمام معنی است در حالی که حرفه ای…

بررسی کلی

امتیازبندی این برای اولین بار

آژانسی” از همین لحظه محکوم به شکست است اگر موارد زیر را در خود مرتفع نکند :

۱ – وارد سایت آژانسی بشوید :http://ajancy.cab

حالا سعی کنید یک خودرو سفارش بدهید، یا حداقل بعد از انتخاب مبدا و مقصد محاسبه قیمت کنید . محاسبه نمیکند؟ بله این اولین مشکل است که کلا توی ذوق مخاطب میزند و قطعا همین جا باید فرار کند.
۲- به کانتنت های درون صفحه دقت کنید، کاملا فرمایشی و کلاسیک : مثلا عبارت “مزیت های آژانسی” کاملا کلمه ی تفلون شده و کاربر فرار دهنده ی به تمام معنی است در حالی که حرفه ای ها ی این حوزه حداقل از عبارت ” چرا آژانسی؟ ” و…. استفاده میکنند نه این فضای خشک و رسمی و ابلاغ آمیز..
۳- تیم پشتیبانی نا مناسب و عدم وجود جایی برای feedback کاربران به شکل متعارف. البته در منو گزینه ای به نام شکایات وجود دارد که شما را به یک فرم ارسال ایمیل هدایت می کند. به هر شکل از بخش تماس با ما شماره را بر میداریم و تماس میگیریم. خانم جوان و خوش اخلاقی گوشی را بر میدارد و به او توضیح میدهم که فعال حوزه استارتاپم و مشکلاتشان را میخواهم گزارش کنم. وقت میگیرد و من را به سرپرست متصل میکند، بعد از چند دقیقه معطلی یک خانم کمی بی اعصاب جواب میدهد، میگویم کارم این است و مشکلاتی در خدمات دارید.

با همان رویه ابلاغ آمیز شروع میکنند به اعتراض که اینجا پشتیبانی است و… حرفشان را محترمانه قطع میکنم و همین جا از ایشان خداحافظی میکنم.
پیش بینی های تحلیل قبلیم درست از آب درآمده اند، با سازمانی روبروییم که :
۱- جزیره ای کار می کند
۲- مدیریت کلاسیک و یک سویه در آن موج میزند
۳- سازمان گوش شنوایی برای شنیدن مشکلات ندارد.
۴- شایسته سالاری در سازمان حاکم نیست و احتمالا افراد رابطه ای به پست ها دسترسی دارند
۵ – به جای تیم ورک، بروکراسی و پاس کاری ارباب رجوع و مشتریان در سازمان حکم فرماست.
۶- حدس میزنم سیستم فنی شان را برادران هندی نوشته اند و اگر چنین است از حالا باید منتظر لرزه ها و پس لرزه های فنی در آینده نه چندان دور باشند.

بیشتر از این نوشتن و پرداختن به این سیستم را حداقل فعلا کار مناسبی نمی دانم . چرا که سازمان گوش شنوایی ندارد یا حداقل ما گوشش را پیدا نکردیم.

به امید پیشرفت و بهروزی همه اعضای متجانس و غیر متجانس خانواده استارتاپی ایران.

هفدهم خردادماه یکهزار و سیصد و نود و شش خورشیدی
مسعود بیگی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شرح ماجرا در @tondtech

درباره مسعود بیگی

مسعود یه خوره ی اکوسیستم کسب و کارهای آنلاینه که به همراه محسن سرمست بنیانگذاران تندتک شدن و دارن تلاش میکنن دانش خودشون رو با اکوسیستم به اشتراک بگذارن و همینطور نقش دیده بانی رو با عدالت در اکوسیستم داشته باشن. اگه به مشاوره در بخش های فنی و مدیریت پروژه هاتون نیاز دارید همیشه میتونید رو کمکش حساب کنید.

یک نظر

  1. بر اساس پیش بینی مون حذفم شد بالاخره.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

توییت پاول دووروف

تلگرام با انتقال ترافیک ایران به اروپا آورهیت کرد

Reading Modeبا توجه به انتقال ترافیک کاربران ایرانی تلگرام به سرورهای اروپا یک یا چند ...