نظر بازار

نظربازار یک بستر تحقیقات بازار آنلاین است که در آذر ماه ۹۴ توسط ابراهیم اسکندری‌پور، احسان احمدی قراچه و سینا شفیع‌زاده تأسیس شد. نظربازار به کمک صاحبان کسب و کار مختلف آمده و نظرات مردم را دربارهٔ کسب و کارشان جمع‌آوری می‌کند و در اختیار آنها قرار می‌دهد.در یک سوی این پلتفرم، کسب و کارها قرار دارند که سوالات خود را از طریق داشبورد اختصاصی آنلاین خود ثبت کرده و در قبال هر پاسخ دریافتی هزینه پرداخت می‌کنند. در سوی دیگر، کاربران اپلیکیشن موبایل (یا همان پاسخ‌دهندگان) قرار دارند که با پاسخ به هر سؤال، مشوقی از سیستم دریافت می‌کنند.از اهداف نظربازار این است که با دیجیتال کردن تحقیقات بازار، به کسب و کارها کمک کنند تا ارزان‌تر و سریع‌تر به نظرات مصرف کنندگانبرسند، تا تحقیقات بازار دیگر مختص تولیدکنندگان بزرگ نباشد که توانایی پرداخت هزینه تحقیقات بازار سنتی را دارند، بلکه کسب و کارهای کوچک و متوسط هم بتوانند از آن استفاده کنند.

درباره مسعود بیگی

مسعود یه خوره ی اکوسیستم کسب و کارهای آنلاینه که به همراه محسن سرمست بنیانگذاران تندتک شدن و دارن تلاش میکنن دانش خودشون رو با اکوسیستم به اشتراک بگذارن و همینطور نقش دیده بانی رو با عدالت در اکوسیستم داشته باشن. اگه به مشاوره در بخش های فنی و مدیریت پروژه هاتون نیاز دارید همیشه میتونید رو کمکش حساب کنید.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

اینفوگرافی کافه بازار

Reading Modeاین هم اینفوگراف داستان کافه بازار که زحمت دوستان سایت modir.tv است http://modir.tv/cafe-bazaar-brandstory #هفته_کافه_بازار ...