پرس لاین

نمایشگاه الکامپ تهران هر سال میزبان تعداد زیادی استارتاپ نوپاست، استارتاپ هایی که هر یک به نحوی می کوشند تا مزایای خوب تکنولوژی را به زندگی سنتی مردم گره بزنند. از میان انبوه استارتاپ هایی که در نمایشگاه امسال حاضر بودند، «پُرس لاین» از معدود مواردی بود که ایده خلاقانه و کاربردی اش نظر بسیار از شرکت کنندگان را به خود جلب کرد.

پرس لاین می خواهد که برگزاری نظرسنجی های اینترنتی و مطالعات آماری را برای دانشجویان، شرکت های بزرگ و رسانه های خبری آسان کند؛ بستری آنلاین و کاملا رایگان که زحمت هر گونه برنامه نویسی و کاغذبازی اضافه را برای برگزاری نظرسنجی از دوش افراد بر می دارد.

می خواهید بدانید که مردم کدام یک از اجناس فروشگاه تان را بیشتر دوست دارند؟ دانشجو هستید و برای تکمیل پروژه پایان ترم نظر انبوهی از مردم را می خواهید؟ کارمندان اداره تان بابت شرایط محل کار ناراحت هستند و به دنبال دلیل آن می گردید؟

درباره مسعود بیگی

مسعود یه خوره ی اکوسیستم کسب و کارهای آنلاینه که به همراه محسن سرمست بنیانگذاران تندتک شدن و دارن تلاش میکنن دانش خودشون رو با اکوسیستم به اشتراک بگذارن و همینطور نقش دیده بانی رو با عدالت در اکوسیستم داشته باشن. اگه به مشاوره در بخش های فنی و مدیریت پروژه هاتون نیاز دارید همیشه میتونید رو کمکش حساب کنید.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

اسنپ محبوب‌ترین سرویس درخواست اینترنتی خودرو

Reading Modeاسنپ محبوب‌ترین سرویس درخواست اینترنتی خودرو تپسی در حال افزایش سهم بازار، آژانسی کوچک ...