زمانک

پیامک صوتی امکانی جدید در دنیای فناوری اطلاعات برای خبررسانی و ارتباط‌گیری با کاربران است. پیامک صوتی این امکان را فراهم می‌کند تا یک فایل صوتی از پیش ضبط شده به تلفن همراه یا ثابت مخاطبان ارسال شود. تلفن‌ها زنگ می‌خورد و پیام ضبط شده برای همه مخاطبان پخش می‌شود.
پیامک صوتی علاوه بر خبررسانی در قالب ارسال پیام‌های صوتی، قادر است تا یک نظرسنجی 9 گزینه‌ای را ایجاد و مدیریت کند. نتایج این نظرسنجی بصورت آنلاین برای فرستنده آن قابل مشاهده و ارزیابی است.
با پیامک صوتی می‌توان در کمترین زمان بیشترین تاثیرگذاری را داشت.  ماژول زمانک قادر است تا در هردقیقه به هزار نفر پیامک صوتی ارسال کند و این به معنای اثرگذاری انبوه پیامک‌های صوتی زمانک در جامعه مخاطبان هدف است.
در مقایسه با پیامک، زمانک به دلیل حجم بیشتر محتوایی را که انتقال می دهد مقرون به صرفه است به علاوه پیام صوتی به مراتب از تأثیرگذاری بیشتری برخوردار است.
«زمانک» یک رسانه بزرگ و حرفه‌ای در دست شماست. رسانه‌ای که خیال شما را از تحویل بموقع اخبارتان راحت می‌کند. فقط کافیست پیام صوتی‌تان را ضبط کنید و وارد ماژول «زمانک» شوید.

درباره مسعود بیگی

مسعود یه خوره ی اکوسیستم کسب و کارهای آنلاینه که به همراه محسن سرمست بنیانگذاران تندتک شدن و دارن تلاش میکنن دانش خودشون رو با اکوسیستم به اشتراک بگذارن و همینطور نقش دیده بانی رو با عدالت در اکوسیستم داشته باشن. اگه به مشاوره در بخش های فنی و مدیریت پروژه هاتون نیاز دارید همیشه میتونید رو کمکش حساب کنید.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

اینفوگرافی کافه بازار

Reading Modeاین هم اینفوگراف داستان کافه بازار که زحمت دوستان سایت modir.tv است http://modir.tv/cafe-bazaar-brandstory #هفته_کافه_بازار ...