نانوپ

ما در نانوپ نیز همانند بسیاری از شما در برهه ای از زمان، سختی ها و اتلاف وقت های ریادی را برای شستشوی خودرو به صورت شکل سنتی آن را چشیده ایم و به خوبی می دانیم که ارزش زمان و کیفیت درکنار هم چقر ارزشمند است.
از این رو بر آن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی روند فرایند کارواش نانو، و درک نیاز ها، محدودیت ها، و فرصت های موجود، این خدمت را به صورت یک خدمت آنلاین و هوشمند در آوریم و به ایجاد و راه اندازی پایگاهی مجازی بپردازیم.
نانوپ توانسته است با اسفاده از تجارب بدست امده و آزمون و خطاهای بسیار به روشی مدرن در زمینه خدمات درخواست آنلاین کارواش در محل دست یابد.
اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند انتخاب و ارائه خودرو دست پیدا کنیم، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم. در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خود با نانوپ هستید، آنها را به آدرس info@nanop.ir ارسال نمائید.

درباره مسعود بیگی

مسعود یه خوره ی اکوسیستم کسب و کارهای آنلاینه که به همراه محسن سرمست بنیانگذاران تندتک شدن و دارن تلاش میکنن دانش خودشون رو با اکوسیستم به اشتراک بگذارن و همینطور نقش دیده بانی رو با عدالت در اکوسیستم داشته باشن. اگه به مشاوره در بخش های فنی و مدیریت پروژه هاتون نیاز دارید همیشه میتونید رو کمکش حساب کنید.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

اینفوگرافی کافه بازار

Reading Modeاین هم اینفوگراف داستان کافه بازار که زحمت دوستان سایت modir.tv است http://modir.tv/cafe-bazaar-brandstory #هفته_کافه_بازار ...