خانه » معرفی استارتاپ ها » تیم کافه بازار

تیم کافه بازار

این هم از بچه های @cafebazaar خودشون میگن:’اگر روزی به کافه‌بازار بیایید، اولین چیزی که می‌بینید روابط و فضای کاری دوستانه ماست.

⁠ارزش‌ها، روش کار و امکانات در کافه بازار
عدالت و صداقت ارزش‌‌هایی‌ هستند که برای کافه بازاری‌ها انگار تبدیل به قانون شده. در تصمیم‌گیری‌ها جدا از مسائل کسب و کار، اول همیشه تک‌تک افراد و نفع جمعی را در نظر می‌گیریم. انتقادات و پیشنهادات‌مان را در جهت بهبود کار یکدیگر آزادانه بیان می‌کنیم تا نتیجه‌ی رضایت‌بخشی حاصل شود. در کافه بازار هیچ‌وقت دچار داشتن یک شغل تکراری و روزمره نمی‌شوید. انعطاف در زمان کار و دلبازی محیط، انرژی لازم کار را به بهترین شکل ممکن برای کارکنان فراهم می‌کند.
امکانات و تسهیلات زیادی در اختیار کارکنان کافه بازار قرار داده می‌شود: صبحانه، میان‌وعده و لقمه، منظره‌ی فوق‌العاده از بالکن‌ها دور تا دور واحد، تاب و استراحت‌گاه‌، بازی‌هایی مثل پلی‌استیشن، بیلیارد، فوتبال دستی و … فعالیت‌هایی خارج از زمینه کاری نیز اینجا هست که افراد مختلف
در آنها مشارکت می‌کنند و باعث صمیمیتشان می‌شود. موزیک و تئاتر از این نمونه فعالیت‌هاست. سلامتی‌مان هم برای کافه ‌بازار خیلی اهمیت دارد.
روزهای فرد همین‌جا ورزش صبحگاهی داریم! بیمه‌ی تکمیلی، پاداش، عیدی، فرصت ارتقا و شرایط پیشرفت از دیگر امکانات موجود در کافه بازار می‌باشد.

 

tondtech.ir

 

درباره مسعود بیگی

مسعود یه خوره ی اکوسیستم کسب و کارهای آنلاینه که به همراه محسن سرمست بنیانگذاران تندتک شدن و دارن تلاش میکنن دانش خودشون رو با اکوسیستم به اشتراک بگذارن و همینطور نقش دیده بانی رو با عدالت در اکوسیستم داشته باشن. اگه به مشاوره در بخش های فنی و مدیریت پروژه هاتون نیاز دارید همیشه میتونید رو کمکش حساب کنید.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

اینفوگرافی کافه بازار

Reading Modeاین هم اینفوگراف داستان کافه بازار که زحمت دوستان سایت modir.tv است http://modir.tv/cafe-bazaar-brandstory #هفته_کافه_بازار ...