خانه » معرفی استارتاپ ها » داستان کافه بازار .بخش اول

داستان کافه بازار .بخش اول

اولین تجربه ی کسب و کار آنلاین بنیانگذاران کافه بازار، با یک وب سایت سفارش آنلاین برای چاپ تی شرت ( وب‌سایت طوطی) شروع شد. اما عمر این کسب وکار، با جدا شدن اعضای تیم از یکدیگر به پایان رسید.پس از فروپاشی تیم سایت طوطی ،حسام ارمندهی برای ادامه ی تحصیلات به کشور سوئد رفت و برای تعطیلات سال نو میلادی به ایران بازگشت.در سال ۸۹ درست زمانی که حسام ارمندهی به ایران آمده بود، رضا محمدی و تعدادی از دانشجویان دانشگاه شریف بر روی پروژه‌ای به نام “ فارسی تل”
که هدف آن فارسی سازی اندروید بود کار می کردند. و این پروژه به پیشنهاد حسام ارمندهی به پروژه ای برای راه اندازی اولین اَپ‌استور ایرانی تغییر یافت!

#هفته_کافه_بازار #تندتک @tondTech

درباره مسعود بیگی

مسعود یه خوره ی اکوسیستم کسب و کارهای آنلاینه که به همراه محسن سرمست بنیانگذاران تندتک شدن و دارن تلاش میکنن دانش خودشون رو با اکوسیستم به اشتراک بگذارن و همینطور نقش دیده بانی رو با عدالت در اکوسیستم داشته باشن. اگه به مشاوره در بخش های فنی و مدیریت پروژه هاتون نیاز دارید همیشه میتونید رو کمکش حساب کنید.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

اینفوگرافی کافه بازار

Reading Modeاین هم اینفوگراف داستان کافه بازار که زحمت دوستان سایت modir.tv است http://modir.tv/cafe-bazaar-brandstory #هفته_کافه_بازار ...