خانه » دسته‌بندی نشده » بیانیه شماره ۱ آوارس

بیانیه شماره ۱ آوارس

#آوارس شروع یک حرکت است که شاید روزی پرچمدارش #تندتک نباشد ، ما در روزگاری به سر میبریم که #کارآفرینان_تقلبی و #شومن_های_بی_بته و #دلالان_سرمایه و #سرمایه گذاران_تقلبی و #کاسبان_خون_کارآفرینان_‌واقعی مثل لجن جلوی دیدن واقعیات #اکوسیستم_کارآفرینی_آنلاین ایران را گرفته اند.
بر این اساس ما رسالت خود دانستیم تا شما را با مهره های واقعی کارآفرینی آشنا کنیم تا هم خسته نباشیدی گفته باشیم به این گوهران مدفون و بی ادعا و هم سره را از ناسره مشخص کنیم یا حداقل سره را نمایان کنیم در این ویترین پر زرق و برق که هر #ننه_قمر ی ادعایش گوش فلک را کر کرده. مثال هایش هم زیادند و گفتن ندارد.
درگام نخست ما با شما از مربیان برنامه نویسی گفتیم جایی که بهنام آقاجانی ها و وحیدنصیری ها بدون هبچ حمایت دولتی کارخانه های انسان سازی تولید متخصص راه انداخته اند.
بر خودمان لازم و بایسته می دانیم که به احترام ۲۰ مربی برنامه نویسی تاثیرگذار براکوسیستم یک نفس کف بزنیم و ایستاده برای مظلومیت و ایستادگی شان اشک افتخار بریزیم .
در گام دوم از فردا شما را با کارآفرینان جدی و پایه گذاران #بوت_استرپینگ در ایران آشنا خواهیم کرد. کسانی که بدون هیچ کمک مالی کسب و کارهای واقعی ایجاد کرده اند. کسب و کارهایی که جمع تمام این شومن ها روی هم نصف یکی از این ها هم سود نداشته اند.

با ما همراه باشید.
#تندتک
#آوارس
#avaras

@tondTech

درباره مسعود بیگی

مسعود یه خوره ی اکوسیستم کسب و کارهای آنلاینه که به همراه محسن سرمست بنیانگذاران تندتک شدن و دارن تلاش میکنن دانش خودشون رو با اکوسیستم به اشتراک بگذارن و همینطور نقش دیده بانی رو با عدالت در اکوسیستم داشته باشن. اگه به مشاوره در بخش های فنی و مدیریت پروژه هاتون نیاز دارید همیشه میتونید رو کمکش حساب کنید.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

کانی وب در رقابت با کاموا

Reading Mode در این مقاله قصد داریم دو سایت ساز بسیار متفاوت کانی وب و ...